Про нас
Хто ми такі і чому займаємося соціальними проектами

ВИКЛЮЧНО ЗВИЧАЙНІ - це social&event агенство, а також творча група людей, які прагнуть зробити Україну кращою, а українцям допомогти побачити себе під іншим кутом зору. ВИКЛЮЧНО ЗВИЧАЙНІ працюють над соціальними проектами, які сприяють розвитку культурного, духовного, естетичного рівня населення.

Ми займаємось реалізацією соціальних проектів від початку до його успішного відкриття: підготовка, пошук учасників, відбір локацій для зйомки та можливих місць проведення, пошук партнерів та спонсорів (на платній основі та основі бартеру), пошук інформаційних партнерів та джерел для публікацій реклами і т.д. 

Ми знаємо, як не лише створити проект, котрий зацікавить суспільство гострою соціальною темою, а  як змінити думку людей на висвітлену проблематику, як зламати стереотип та примусити побачити під іншим кутом зору.  

Вам відомий афоризм «Хочеш змінити світ - почни з себе»?  Якоюсь мірою він відображає нашу діяльність. Ми віримо, що разом з героями проектів створюємо платформу для обговорення тих проблем, які давно відомі суспільству, однак так само давно не вирішені. Сподіваємось, що багатьом учасникам проектів ми допомогли знайти ключ до себе нового, полюбити своъх близьких, побачити світ та свою країну іншою.