Проекти
Проекти, які ми успішно реалізували: фотогалерею кожного проекту дивіться в розділі "Більше"

ПРОЕКТ "VIPускники"

Концепція:

Випускний бал - це перший крок у доросле життя, це страх і переживання, це надія і сподівання. На жаль, в дитячих будинках  у дітей немає гарного одягу, немає свята. Щоб виправити ситуацію,  українські дизайнери подарували дівчаткам сукні коктейльного або вечірнього дизайну, а хлопцям - стильні костюми.

Діти взяли участь у святковому fashion-показі й пройшлися по подіуму поряд зі справжніми моделями.

  В рамках проекту  відбувся благодійний флеш-моб по збору вечірніх та коктейльних суконь для випускниць з дитячих будинків та інтернатів. Українці подарували випускницям більш  ніж 1000 суконь, які були передані у дитячі будинки та інтернати чотирьох областей.  Специфіка

В проекті прийняли участь 16 дівчат і 14 хлопців, які  закінчили 9 чи 11 класи. Серед них є діти-сироти, є діти з вадами слуху, а також діти з синдромом Дауна та легкої формою відсталістю. 


ПРОЕКТ "VIPускники-2018"

Концепція: 

Випускники дитячих будинків, інтернатів та реабілітаційних центрів після завершення школи залишаються сам на сам зі своїми проблемами, не пройшовши процес адаптації й соціалізації. Ці молоді люди, зрештою, стають непотрібними суспільству. Вони не мають елементарних знань в сфері фінансів, комунікацій, етикету, а тому роблять дуже багато помилок, які не притаманні випускникам з сімей, яким життєві й побутові навички дали батьки. Організатори проекту планують провести курс занять з дітьми з метою розвитку практичних навичок життєдіяльності у суспільстві, професійної орієнтації й соціальної адаптації. Кожен учасник матиме не лише нові знання, які зможе щодня втілювати в своєму житті, та новий омріяний дизайнерський одяг для випускного, але й можливість стажування чи роботу по своїй спеціальності, а також кожен випускник матиме найголовніше - впевненість у своїх силах та у своєму успішному майбутньому.