Фото-проект "Батько"

Фото-проект "Батько"-

20 фото-історій, половина - це сумісні фото сина та батька, відкриті, сімейні фото. Інша половина - це фото чоловіків, чиї батьки вже померли, з фотографіями своїх батьків в руках. 

Стосунки між сином і батьком ніколи не були простими. Це завжди або сумісні рибалки, або фрази "Мама, передай привіт татові", але душевних та відкритих розмов між батьком та сином завжди мало чи вони відсутні зовсім. На жаль, цінність проведення часу разом з батьком чоловіки в повній мірі розуміють лише після того, як самі стають батьками. Лише люблячи свою дитину, розумієш певні речі, лише щоночі цілуючи своє дитя в лобик, розумієш, наскільки не вистачає батька, тим паче, не вистачає, якщо спілкування з ним зовсім немає або якщо тато вже пішов з життя.

В грудні 2016 року соціальна агенція «Виключно звичайні» почала роботу над масштабним і психологічно глибоким проектом «Батько», який розповів би країні про найглибші почуття та переживання чоловіків. В рамках проекту було зроблено 20 фото-історій, кожна з яких - про стосунки батька й сина. Серед них - сумні і навіть трагічні, коли батько втратив сина або навпаки, але з гордістю, вдячністю та любов'ю згадує про нього, про час, проведений разом; є радісні про щастя батько-синівських відносин, коли кожен один одному вчитель, друг і порадник, інші - про повагу і усвідомлене щастя, про цінність бути разом.

25 березня 2017 року ці життєві історії побачили гості презентаційного заходу проекту у Києві. Відвідувачі, учасники, партнери, представники преси - усі говорили про важливість вічних сімейних цінностей, про необхідність переоцінити власне ставлення до «буденних» родинних стосунків, про значимість кожного моменту, проведеного з рідними. Це була справжня хвиля натхнення!

Пізніше фотовиставка «Батько» також була представлена у Хмельницькому, Житомирі та в Замку-музеї «Радомисль».